Twój koszyk

Wartość brutto0
Pozycji0

Szukaj w e-sklepie

Nazwa

Kategorie

ATLAS UNI-GRUNT Szybkoschnąca emulsja gruntująca 5 l

Cena34.99 pln
Ilość:
Dostępność Od ręki
Odśwież

Szczegóły towaru

Kategoria Grunty akrylowe
Symbol/EAN42525-H-UNI/5905400520026
Jednostka miaryszt.
Stawka VAT23%
Cena netto28.45 pln
Cena brutto34.99 pln
Zasoby

ATLAS UNI-GRUNT jest impregnatem do gruntowania, produkowanym na bazie najwyższej jakości wodnej dyspersji żywic polimerowych. Przeznaczony jest do aplikacji w podwyższonej temperaturze, w zakresie od 5 °C do 30 °C, wewnątrz i na zewnątrz budynków. W zależności od warunków temperaturowych i wilgotności powietrza, aplikacja nowych warstw na zagruntowanym podłożu możliwa jest już po:
- po 15 minutach – dotyczy zapraw klejących ATLAS oraz powłok malarskich na tynkach cementowo-wapiennych, pustakach silikatowych i bloczkach gazobetonowych,
- po 2 godzinach – dotyczy posadzek i podkładów samopoziomujących.

ATLAS UNI-GRUNT wzmacnia powierzchniowo gruntowane podłoża mineralne, wnika w strukturę materiału, wzmacnia ją i poprawia jej nośność. Ogranicza chłonność podłoża, zapobiegając „odciąganiu” nadmiernej ilości wody z produktu nakładanego na zagruntowane podłoża: podkłady cementowe z ogrzewaniem podłogowym lub bez, różnego rodzaju tynki, itp. Ponadto uszczelniając strukturę gruntowanego podłoża, zwiększa wydajność materiałów ( np. farb) użytych do wykonania kolejnej warstwy, redukuje zużycie.

Brak danych

Brak danych© 2016 INFOVER